20 lipca 2015

KONKURS! Do wygrania powieść "Ogień i Woda"!

Witajcie! Tak jak obiecałam, mam dla was konkurs a w nim, do wygrania powieść Victorii Scott "Ogień i Woda" <3

Ogień i woda. Tom 1 - Scott Victoria

Zadanie konkursowe - jak twoim zdaniem wygląda Kraina Książek? Opisz swoje wyobrażenie w formie opisu, opowiadania. Możesz też pobawić się w przewodnika :)

Przykład zgłoszenia :
Zgłaszam się!
Obserwuję publicznie jako : ...
Moje wyobrażenie Krainy Książek : .........
E-mail : .........
Będzie mi bardzo miło, jeśli udostępnicie też baner konkursowy, chociaż to nie jest wymagane :)


Regulamin :
1. Organizatorką konkurs jest Charlotte Andell, autorka i twórczyni bloga "In Bookland".
2. Fundatorem nagrody jest wydawnictwo IUVI
3. Konkurs trwa w dniach 20.07.2015 - 05.08.2015
4. Po zakończeniu konkursu, wybiorę trzy najbardziej podobające mi się zadania  konkursowe i z pośród nich zostanie wylosowany zwycięzca. Każdy może przesłać tylko jedno zgłoszenie.
5. Wyniki zostaną podane do trzech dni po zakończeniu konkursu.
6. Po wysłaniu maila, czekam pięć dni na wiadomość zwrotną wraz z adresem na który mam wysłać nagrodę. Jeśli zwycięzca się nie zgłosi, losowanie się powtórzy.
7. Osoby biorące udział w konkursie muszą mieć adres korespondencyjny na terenie Polski! Nie odpowiadam za zgubienie paczki przez Pocztę ani inne usterki mające miejsce podczas podróży nagrody.
8. Konkurs nie podlega przepisom Ustawy z dnia 29 lipca 1992 o grach i zakładach wzajemnych (Dz. U. z 2004 roku Nr.4, poz 27 z późn.zm)
9. Osoby biorące udział w konkursie muszą być publicznymi obserwatorami bloga "In Bookland"
10. Biorąc udział w konkursie, akceptujesz powyższy regulamin.

Mam nadzieję, że weźmiecie udział w konkursie <3 Jeszcze raz bardzo dziękuję za tyle obserwacji i wyświetleń - jesteście najlepsi <3
W razie pytań, piszcie w komentarzach :)

Powodzenia!
Charlotte Andell


15 komentarzy:

 1. ZOSTAŁAŚ NOMINOWANA DO LBA!
  hej :) Z przyjemnością nominowałam Cię do LBA :) Zapraszam na bloga po pytania i z niecierpliwością czekam na odpowiedzi :)
  Pozdrawiam !

  http://kitty--candy.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję :)
   Wkrótce odpowiem na Twoje pytania. ^.~
   Zapraszam do udziału w konkursie :)

   Usuń
 2. Zgłaszam się! Świetny konkurs swoją drogą. :)
  Obserwuję jako: Aoi Akuma (ikonka bez awatara)
  E-mail: bokochamczytac@o2.pl
  Baner: http://bo-kocham-czytac.blogspot.com/p/konkursy.html

  Moje wyobrażenie Krainy Książek...
  Świat Książek, zwany dalej Krainą Książek, musi być naprawdę magiczny. Przecież w jakim innym miejscu spotyka się cała magia ze wszystkich powieści, jak nie tam? Magia równoważona oczywiście ze światem realnym, gdyż powieści obyczajowych jest tak wiele, jak fantastyki. Nie brakuje też tam mgły, tworzonej przez obecną w wielu książkach grozę. Jest to świat pełen uczuć, a to za sprawą (w głównej mierze) romansów. Jeśli się dobrze postaramy, w Krainie Książek spotkać możemy także osoby istniejące naprawdę. Biografie sprawiają, że ludziom zmarłym już dawno, przywracamy drugie życie. Jeszcze raz mają szansę przeżyć ich historię. A my razem z nimi. Człowiek, który wejdzie do Krainy Książek, wyjdzie z niej z pewnością z dużo większą wyobraźnią, z kolejnymi pomysłami, ale też z dużo większymi umiejętnościami pisarskimi (i nie mówię tutaj o opowiadaniach, ale też o wierszach, listach czy chociażby tekstach użytkowych). No albo z niej nie wyjdzie i będzie z niej czerpać na każdym kroku, z każdą książką zdobywając kolejne umiejętności...

  Informuję, że wyjeżdżam w dniach 03.08-08.08, a później 11.08-16.08. W tym czasie mogę nie odpisywać na maila w razie wygranej. Proszę to wziąć pod uwagę i ewentualnie przedłużyć czas odpowiedzi na wiadomość dotyczącą ewentualnej wygranej. :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Wzięłabym udział gdyby nie to, że czekam właśnie na egzemplarz recenzencki tej powieści :( Wstawię informację o Twoim konkursie na mojego facebooka :)

  Pozdrawiam i trzymam za wszystkich kciuki!
  isabelczyta.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mam nadzieję, że powieść Ci się spodoba :)
   Dziękuję :*

   Usuń
 4. Zgłaszam się!
  Obserwuję publicznie jako: Limonette.
  Moje wyobrażenie Krainy Książek:

  Witamy w Krainie Książek! Oto jedyne takie miejsce pomiędzy wszystkimi światami, w którym możemy stanąć twarzą w twarz z ulubionymi bohaterami literackimi, przejść się po wymarzonych lekturowych sceneriach, a także przeżywać przygody rodem z kart ukochanych dzieł. Zapraszam do podążania za mną tę oto ścieżką wykonaną z grzbietów wszystkich książek na Ziemi. Jeśli macie ochotę umilić sobie wędrówkę, możecie sięgać po dowolny z nich i zaczytywać się w ich rozdziałach. Pamiętajcie jednak by uważać pod nogi!
  Na prawo znajduje się rezydencja wszystkich postaci poczynając od Bolka i Lolka, a kończąc na Edwardzie ze Zmierzchu. W jej poczekalni znajduje się pięć tysięcy kanap, na których turyści mogą zasiąść i oczekiwać na pogawędkę z idolami z lektur. Oczywiście, rozmowę umili herbatka z kostką cukru i tęczową posypką. Po lewej stronie natomiast, dostrzeżemy park handlowy "Drobiazg", mieszczący ponad czterdzieści osiem butików z akcesoriami i rekwizytami wykorzystywanymi w powieściach. Potrzebujesz pierścienia? Odwiedź 'Jewellery by Tolkien'. A co powiesz na płaszcz detektywa? Zapraszam do 'Sherlockowej kratki'. Nigdzie nie znajdziesz lepszego!
  Po zakupach zachęcam do skierowania się na gwóźdź naszego codziennego programu, czyli dzień z życia książki. Podążając za drogowskazami ustawionymi wzdłuż ścieżki, dwadzieścia trzy metry od rezydencji, chętni mogą pogrążyć się w obserwacji procesu tworzenia. Ale nie byle czego! Najpiękniejszego dzieła ludzkich rąk. Od pomysłu rozkwitającego w głowie pisarza, do momentu zamknięcia powieści po zakończeniu lektury przez czytelnika. Na żywo, dzięki niezliczonej ilości ekranów, kamer i korytarzom archiwum. A także, co sobotę, na żywo na Krainowej scenie, z udziałem dwóch tysięcy aktorów. Powstawanie każdej książki. Musisz to zobaczyć. Koniecznie!
  A to jedynie kilka z mnóstwa atrakcji czekających na Was w Krainie Książek. Tu Was zostawię. Od tej pory, musisz sam zdecydować dokąd podążysz tę oto ścieżką. Zapamiętajcie jedno: nieważne którędy pójdziesz, gdzie się dostaniesz. Ważne, że wszyscy wyjdziecie stąd jako ludzie bogatsi o wiedzę, doświadczenia i chęć. Nieposkromioną. Nieokiełzaną. Chęć. Do czytania! A to chyba największa motywacja, nieprawdaż?
  Dziękuję za uwagę.

  E-mail: nettelimo@gmail.com

  Życzę wszystkim powodzenia :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Zgłaszam się!
  Obserwuję publicznie jako: diabelek4524
  Moje wyobrażenie Krainy Książek :

  Jak wygląda według mnie Kraina Książek?
  Wchodzi się do niej jak do zwykłej biblioteki, ale zwykłą biblioteką określić jej nie można. Znajdują się tam wszystkie książki jakie do tej pory wydano, nawet te, które pozornie zaginęły nawet przed wiekami. Mogą pomieścić się w niewielkim budynku ponieważ znajduje się on poza naszym wymiarem, więc nie jest określony rozmiarem, co jakiś czas powiększa się, aby móc dodać następne. Półki są ogromne - sięgają od podłogi do sufitu. Przechodzą korytarzami możemy zostać porażeni ogromem tego miejsca. Przechadzając się pomiędzy regałami można usłyszeć szepty dochodzące z pozycji i kuszące do jej sięgnięcia.
  Każda książka zostaje umieszczona w odpowiednio dobranym dziale. Znajdziemy tam powieści dla dorosłych jak i dla dzieci, bajki, książki obyczajowe, fantastykę, kryminał, horror, a także coś dla fanów poezji, więc bez problemu każdy znajdzie coś dla siebie. Wystarczy pomyśleć o danej pozycji, a jej odnalezienie nie sprawi nam problemów, gdyż miejsce, w którym się znajduje zostanie nam bez problemu wskazane przez świetliki, które stworzą szlak.
  Porządku w Krainie Książek utrzymują niewidoczne, zamieszkujące cienie, małe stworki, zupełnie nieszkodliwe i niewidoczne dla czytelnika.
  A czego może oczekiwać zwyczajny mol książkowy? Wygodnego miejsca do czytania, ciepłego napoju zimą czy chłodnego latem oraz błogiego spokoju i ciszy, przez co może delektować się swoim ulubionym zajęciem.


  E-mail : diabelek4524@o2.pl

  OdpowiedzUsuń
 6. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń

Czytelniku

Jeśli masz inne zdanie na temat, o którym piszę lub po prostu chcesz podyskutować, zostaw komentarz - będzie mi miło!