2 maja 2015

Social Media Book Tag

Witajcie! Dzisiaj mam dla was Social Media Book Tag. Polega on, by dopasować książki do portali społecznościowych- mam nadzieję, że moja wersja tagu wam się spodoba :)


Twitter- ulubiona krótka książka
Nie mam jednej ulubionej krótkiej książki. Przeczytałam ich mnóstwo, a wiele z nich naprawdę mnie urzekło. Wobec tego dam tutaj pierwszą krótką książkę, o której pomyślę. 3...2....1..."Zostań Jeśli Kochasz". Jest to książka opowiadająca o Mii, która po wypadku samochodowym jest w stanie dziwnego zawieszenia i musi zdecydować i czy umrzeć czy zostać.


Facebook- książka którą każdy przeczytał, i czułaś presję by po nią sięgnąć.
Zdecydowanie "Delirium" Lauren Oliver. W związku, że w czerwcu na naszym rynku wydawniczym pojawią się, nowele do trylogii pani Oliver, i wszędzie widziałam tą trylogię, nie mogłam po nią nie sięgnąć. Pojawiła się tutaj recenzja, więc jeśli jej nie czytaliście to odysłam :) = Delirium-recenzjaTumblr - książka którą przeczytałaś, zanim to było "popularne"
Można kłamać? Nie.. No dobrze. Szczerze? Nie ma takiej książki. Kiedy coś czytam, nie patrzę jakie to jest popularne. Więc po prostu, nie ma takiej książki.

My Space- książka która nie wiesz, czy Ci się podobała czy nie
Tutaj postawię na coś polskiego autora, a jest to "Kapelusz za sto tysięcy". Pamiętam jak to czytałam, nawet jak szukałam zakładki po pokoju. Ale za nic nie mogę w sobie obudzić, żadnych odczuć wobec tej książki.

Instagram-książa tak ładna, że musiałaś zrobić jej zdjęcie.
Zacznijmy od tego, że ja prawie każdej książce robię sesję zdjęciową. Więc może będzie lepiej, jak wkleję niektóre z okładek tych książek.

                                                                                                                                                               
Youtube- książka do której chciałabyś zobaczyć ekranizację.
Zdecydowanie stawię tutaj na trylogię "Diabelskich Maszyn" autorstwa Cassandry Clare. To naprawdę cudowne książki które mocno chwyciły mnie za serce i potrafię czasem buszować po internecie, w poszukiwaniu idealnych wedłgu mnie aktorów.Goodreads czyli nasze "Lubimy czytać" - książka, którą polecasz każdemu
Tutaj będzie to trylogia Suzanne Collins czyli "Igrzyska Śmierci". To wspaniała książka, która zmieniła moje życie i w ogóle postrzeganie świata. To ta książka po raz pierwszy naprawdę uświadomiła mi okrucieństwo i bezmyślność z jaką potrafi kierować się świat.


To by było na tyle! Mam nadzieję, że moja wersja tagu przypadła wam do gustu! Do tego tagu nominuję Isabel z bloga Isabel czyta.

Do zobaczenia we wtorek i zaczytanego weekendu <3

Charlotte Andell

4 komentarze:

 1. Ogromnie dziękuję za nominację - jest mi bardzo miło :) Też czuję presję, żeby przeczytać "Delirium". Muszę się w końcu za to zabrać! A IŚ prześladują mnie od dawna i czekam na moją kolejkę w bibliotece - no kurde, dostać się nie mogę! :P
  Pozdrawiam (odpowiedzi pojawią się za kilka dni)
  isabelczyta.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Tag już na blogu! ♥
  http://isabelczyta.blogspot.com/2015/05/social-media-book-tag.html

  OdpowiedzUsuń
 3. Świetny TAG ;)
  Wpadniesz do mnie? :)
  http://gabxreadsbooks.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń

Czytelniku

Jeśli masz inne zdanie na temat, o którym piszę lub po prostu chcesz podyskutować, zostaw komentarz - będzie mi miło!